Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Producent gwoździ

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Producent gwoździ

http://www.jedmar.pl/gwozdzie.phpFirma Jedmar to dostawca narzędzi dla budowlańców. Wirtualny market proponuje części zamienne, sztyfty, gwoździarki Stanley Bostitch gazowe oraz gwoździe na papierze z gazem. Podstawowymi klientami firmy są stolarze. Duże doświadczenie w branży to gwarancja dobrych cen oraz możliwość zakupu towarów słynnych europejskich marek.

Oferta: http://www.jedmar.pl/gwozdzie.php
Jedmar
Zachodnia 13 62-007 Bugaj
wielkopolskie
607 270 252