Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

www.bumaluban.pl

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

www.bumaluban.pl

Biuro Poznań wynajemWłaściciel powierzchni przemysłowych Buma Lubań Poznań prezentuje w szerokiej ofercie wielkopowierzchniowe hale produkcyjne do wynajęcia i biura na wynajem w ciekawej lokalizacji blisko autostrady A2. Działamy w stolicy wielkopolski od ponad 1 lat, stale rozszerzając gamę dodatkowych usług, jak np. usługi budowlane czy serwis maszyn. Kolejną usługą najmu w przygotowanej propozycji jest wirtualne biuro, które bez cienia wątpliwości okaże się wyjątkowo oszczędną formą wynajmu dla nowo powstałych biznesów.

Oferta: Biuro Poznań wynajem
BUMA LUBAŃ Sp. z o.o.
Romana Maya 1 61-371 Poznań
wielkopolskie
61 871 51 01