Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Jak należy postępować

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Jak należy postępować

Wychowanie dzieckaCzego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał. Jest to powiedzenie, które ma odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Nie dotyczy samej edukacji, ale także rozwoju psychicznego dziecka. Dlatego ważne jest wychowanie. To od rodzica zależy co ten przysłowiowy Jaś będzie umiał w dorosłym życiu. Nauczycie go agresji? Będzie agresywny. Nie nauczycie go jak radzić sobie z problemami? W przyszłości może mieć z tym problem. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź portal http://www.malyindywidualista.com.pl.

Oferta: Wychowanie dziecka
Centrum Usług Psychologicznych
Barcicka 45 01-839 Warszawa
mazowieckie
224 981 811