Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Kraj kwitnącej wiśni

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Kraj kwitnącej wiśni

Kurs japońskiegoSzkoła języka japońskiego to jednostka która prowadzi wycieczki do Japonii oraz kieruje na kursy języka japońskiego w takich miastach jak Kraków i Rybnik. Kraj kwitnącej wiśni to niezwykły widok i interesująca sztuka. Kontakty z obywatelami kraju to wyjątkowe wrażenia na długi czas. W Ichigo każdy może nauczyć się mówić po japońsku oraz może zobaczyć ceremonie herbacianą. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź pełną ofertę na stronie Ichigo. Więcej na stronie http://www.ichigo.pl/podrozedojaponii.html

Oferta: Kurs japońskiego
ICHIGO Japońskie Centrum Kultury i Biznesu
Moniuszki 7 40-005 Katowice
śląskie
721 247 050