Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Oni zaciekawią każde dziecko

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Oni zaciekawią każde dziecko

kogelmogel.com.plArtystyczny Kogel Mogel organizuje przedstawienia dla dzieci na najwyższym poziomie. Dzieci z natury przystosowane są do bardzo szybkiego rozwoju. Nie mniej jednak, najlepsze efekty zyskuje się wówczas, kiedy dziecko zostanie zainteresowane tematem. Zespół Artystycznego Kogla Mogla już ma na to swoje sprawdzone sposoby. Wejdź na stronę internetową kogelmogel.com.pl i zapoznaj się z ofertą oraz sprawdź galerię zdjęć wraz ze znajdującym się tam repertuarem.

Oferta: kogelmogel.com.pl
Teatr dla dzieci Kulturka
Obronna 10/7 60-288 Poznań
wielkopolskie
601 824 116