Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Pudełka na prezenty

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Pudełka na prezenty

Golden BoxPragnę Państwu dzisiaj przedstawić zakład produkcyjny z Nowej Rudy o nazwie Golden Box. Firma ta zajmuje się produkcją opakowań ozdobnych na wymiar, wg. projektów klienta i własnych. Na rynku istnieją już bardzo długi okres czasu, posiadając duże doświadczenie i wiedzę. Firma ta wszystkie swoje opakowania na prezenty wykonuje z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i dobrze wykonane. Również dzięki temu grono zadowolonych klientów cały czas się powiększa. Swoje usługi kierują w szczególności do klientów biznesowych z kraju i zagranicy. Więcej informacji jak i przykładowe realizacje pudełek ozdobnych mogą Państwo zobaczyć odwiedzając witrynę internetową firmy. Polecam.

Oferta: Golden Box
Golden Box
Włodowice 2 57-400 Nowa Ruda
dolnośląskie
697 093 815