Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Tablice magnetyczne suchościeralne

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Tablice magnetyczne suchościeralne

EkstraTablica magnetyczno - kredowa to świetne rozwiązanie w każdej klasie, sali wykładowej czy szkoleniowej. Pozwala bowiem w prosty sposób nanosić tekst przy pomocy kredy, a w razie potrzeby, także przymocowywać wydruki magnesami. Korzystając z oferty doświadczonej firmy Ekstra, mogą Państwo dokonać wyboru między wariantem mniejszym i większym (tryptykiem). Każdy z nich jest wykonany z najwyższej jakości blachy i wzbogacony o ramę z aluminium oraz półkę na gąbkę i kredę. Firma Ekstra oferuje zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną.

Oferta: Ekstra
Ekstra
Sienkiewicza 35 05-083 Stare Babice
mazowieckie
22 664 41 44