Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Bogata i sprawdzona oferta usług w Łodzi

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Bogata i sprawdzona oferta usług w Łodzi

Inter-Max Bogumił PietrasiakPrzedsiębiorstwo Inter-Max specjalizuje się w systemach telewizji przemysłowej CCTV. Dzięki tym instalacjom możliwe jest zapewnienie większego bezpieczeństwa. Połączenie ich z dobrze rozwiniętym systemem prewencyjnym pozwala na skuteczne eliminowanie zdarzeń, które mogą wywoływać niechciane skutki. Firma świadczy również usługi z zakresu kontroli systemów CCTV. Miasto Łódź jest głównym miejscem świadczenia usług.

Oferta: Inter-Max Bogumił Pietrasiak
Inter-Max
Tymianka 91 95-010 Stryków
łódzkie
501 810 527