Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Komputery

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Komputery

Serwis laptopów PoznańPoszukujesz zawodowca, który zreperuje Twój komputer przenośny? Serwis komputerowy http://www.serv-kom.pl/ zajmuje się naprawą laptopów w Poznaniu i regionie. Pod warsztat dociera urządzenia najpopularniejszych marek w tym Gericom Fujitsu Siemens Maxdata. Obszerne doświadczenie w dziedzinie notebooków wiemy jak szybko i bardzo w trudnej sytuacji. Serwis laptopów to firma wykonuje naprawy systemowe oraz wymianę matryc. W przypadku pytań prosimy o kontakt. Nasza oferta widoczna jest na stronie www.serv-kom.pl. Postaw na fachowców.

Oferta: Serwis laptopów Poznań
SERV-KOM Dawid Skorupiński
Mostowa 15 61-854 Poznań
wielkopolskie
790 463 386