Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Naprawa komputera Poznań

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Naprawa komputera Poznań

Wymiana matrycy w laptopieMieszkasz w Poznaniu i poszukujesz lokalnej firmy, która zajmie się Twoim laptopem? Warto jest zainteresować się usługą firmy Otulon. Wiedzą oni, że naprawa matrycy może być bardzo złożona i nie zawsze opłacalna. Czasem wymiana matrycy w laptopie jest znacznie tańsza. Oferują oni również wymianę wentylatorów, naprawę komputerów, odzyskiwanie danych, tworzenie grafiki, projektowanie stron internetowych i znacznie więcej. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wejdź na ich stronę internetową.

Oferta: Wymiana matrycy w laptopie
Centrum Komputerowo Sieciowe Otulon
Bosa 15/10 60-125 Poznań
wielkopolskie
514 944 099