Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Serwis komputerów w Poznaniu

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Serwis komputerów w Poznaniu

http://www.rc2000.net.pl/serwis.htmlMiło mi zaprezentować Państwu godnego polecenia serwisu komputerów w Poznaniu. Firma RC2000 posiadająca swoją siedzibę na Piątkowie oferuje profesjonalne usługi z wiązane z naprawą różnego rodzaju komputerów i laptopów nie zależnie od modelu i marki. Firma wykonuje swoje usługi również na miejscu u klienta. Ponadto oferta zawiera także usługi związane ze sprzedażą i skupem tuszy i tonerów do drukarek. Więcej o firmie i jej usługach znajdą Państwo na stronie internetowej pod adresem http://www.rc2000.net.pl/.

Oferta: http://www.rc2000.net.pl/serwis.html
Serwis laptopów RC2000
Jaroczyńskiego 22 60-692 Poznań
wielkopolskie
61 825 36 42