Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Maxi Cargo

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Maxi Cargo

Transport ponadgabarytowy.Firma Maxi Cargo solidna i profesjonalna pragnie zaoferować profesjonalne usługi transportowe. Zaoferować możemy szybki transport maszyn budowlanych, transport maszyn rolniczych, transport nienormatywny, niskopodwoziowy, ponadgabarytowy, transport wielkogabarytowy, maszyny budowlane, rolnicze, części przemysłowe, transport łodzi.

Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz sprzęt bardzo nowoczesny i system monitorujący w jakiej lokalizacji znajduje się nasz samochód z towarem. Również w ofercie pilotaż, doradztwo, usługi logistyki i spedycji, gromadzenie niezbędnych dokumentów. Maxi Cargo - transport maszyn budowlanych - to nie tylko transport wielkogabarytowy. Zapraszamy do poznania wszystkich usług na naszej stronie mx-cargo.pl oraz do naszej siedziby w Swarzędzu.

Oferta: Transport ponadgabarytowy.
Maxi Cargo
Oś. ul. E. Raczyńskiego 31/13
62-020 Swarzędz
woj. wielkopolskie
Telefon: 616 101 026