Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Nauka kierowania samochodem

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Nauka kierowania samochodem

Kurs prawa jazdy Oliwiak SzczecinSzukasz profesjonalnego szkolenia w Szczecinie? Szkoła oliwiak.pl to sprawdzony instruktor, który oferuje naukę jazdy w podanym terminie. Najnowsze technologie nauki kursantów oraz nauka przepisów są niezbędne do zdobycia wyznaczonych rodzajów prawa jazdy B dla pojazdów osobowych. Nauczyciel jest osobą doświadczoną w prowadzeniu kursów i zarządzaniu zróżnicowanymi rodzajami przedsiębiorstw. W Centrum Szkolenia Kierowców zdobędziesz podstawy teorii i praktycznej potrzebnych do prowadzenia autami W ofercie ośrodka Oliwiak jest kurs prawa jazdy oraz szkolenie okresowe. Sprawdź teraz ofertę najbliższy termin kursu.

Oferta: Kurs prawa jazdy Oliwiak Szczecin
CSK Oliwiak
Kazimierska 4/3u 71-043 Szczecin
zachodniopomorskie
918 511 480