Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Rzetelna firma oferuje

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Rzetelna firma oferuje

Skup samochodów powypadkowych Poznań - MAT-CARMAT-CAR to m.in. skup samochodów powypadkowych. Poznań stanowi siedzibę tej firmy, więc działają oni przede wszystkim w obrębie tego miasta oraz jego okolic. Dojadą w wybrane przez Państwa miejsce, aby ocenić wartość pojazdu i przedstawić warunki współpracy. Jednak wstępną kwotę można uzyskać już wcześniej, ponieważ firma przeprowadza także wycenę online. Jeśli transakcja zostanie zawiązana, skup samochodów MAT-CAR przetransportuje zakupione auto przy pomocy własnej lawety. Więcej informacji mieści się na ich stronie www.

Oferta: Skup samochodów powypadkowych Poznań - MAT-CAR
MAT-CAR
Józefa Łukaszewicza 36/2 60-728 Poznań
wielkopolskie
794 169 289