Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Dane kontaktowe

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Dane kontaktowe

http://zomit.eu/kontakt.htmlDzisiaj pragnę Państwo przedstawić sylwetkę firmy Zomit, która zajmuje się obróbką metali CNC. Firma posiada swoją siedzibę w Pruszczu Gdańskim i tam też wykonuje swoje usługi. Jako bardzo znani i cenieni nie tylko na rynku krajowym firma wykonuje różnego rodzaju usługi związane m.in. frezowaniem i toczeniem CNC. Wszystkie produkty wykonane przez zakład Zomit to wysoka jakość oraz trwałość. Firma zajmuje się wykonywaniem różnych elementów stalowych, np: cybanty, obejmy na rury. Również walcowanie gwintów to jeden z obszarów, w którym działa ten zakład. Polecam!

Oferta: http://zomit.eu/kontakt.html
Zomit
Grunwaldzka 68 83-000 Pruszcz Gdański
zachodniopomorskie
58 301 93 65