Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Firma Modern Area

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Firma Modern Area

Szkolenia rozwój osobistySzkolenia podnoszące rozwój osobisty są na wagę złota dla każdej firmy, ponieważ pozwalają zmotywować pracowników do nieustannego kształcenia swoich umiejętności. Oferuje je Państwu na przykład ośrodek Modern Area, który znany jest z zatrudniania gwiazd, prowadzących u nich wykłady. W przypadku tego rodzaju zajęć, przygotowała je wybitna polska florecistka, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród, Sylwia Gruchała. Na jej szkoleniach, pracownicy poznają między innymi rolę rozwoju osobistego w strategii przedsiębiorstwa.

Oferta: Szkolenia rozwój osobisty
Modern Area
Karłowicza 2A/17 44-200 Rybnik
śląskie
531 813 355