Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Horyzont

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Horyzont

Centrum Rozwoju OsobistegoHoryzont to nazwa Centrum Rozwoju Osobistego na Górze Kalwarii. Ośrodek posiada bogatą ofertę na dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla najmłodszych organizowane są dodatkowe zajęcia, dzięki którym dzieci mogą poznać metody nauki szybkiego czytania oraz zasady treningu umiejętności społecznych. W bogatej ofercie ośrodka znajdą Państwo również organizację urodzinek dla dzieci. Każdy rodzic marzy aby jego dziecko miało profesjonalnie i rzetelnie przygotowane i poprowadzone przyjęcie urodzinowe. Kadra ośrodka to doświadczone osoby. Na terenie centrum działa również doświadczony psycholog, który swoją ofertę kieruje do każdego.

Oferta: Centrum Rozwoju Osobistego
Centrum Rozwoju Osobistego Horyzont
Grota Roweckiego 12 05-530 Góra Kalwaria
mazowieckie
504 149 465