Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Najlepsza oferta

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Najlepsza oferta

http://www.jutar.pl/skup-zywca/Ubojnia trzody chlewnej Jutar istnieje na rynku już od 1995 roku. Zakład posiada bogate doświadczenie i wiedzę na temat uboju trzody. Firma oferuje swoim klientom bardzo dobre warunku skupu żywca. Ponadto zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju wyrobów mięsnych, m.in. wieprzowiny oraz półtuszy wieprzowych. Ubojnia posiada wszystkie wymagane pozwolenia i certyfikaty od lekarza weterynarii, które potwierdzają jej rzetelną oraz profesjonalną pracę. Serdecznie zachęcam Państwa do odwiedzenia witryny firmy pod adresem www.jutar.pl.

Oferta: http://www.jutar.pl/skup-zywca/
Jutar
Łagiewniki Kościelne 3 62-272 Łagiewniki Kościelne
wielkopolskie
61 427 64 68