Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Oferta dla firm

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Oferta dla firm

Sala konferencyjna -Hotel Max LubońBazując na potrzebach swoich klientów Hotel Max w Luboniu udostępnia dla swoich klientów wiele udogodnień. Jednym z nich jest sala konferencyjna, którą można wynająć, żeby przeprowadzić profesjonalne szkolenie, prezentację czy spotkanie firmowe. Oprócz tego że oferują tanie noclegi, ich lokalizacja pozwala na szybkie odnalezienie hotelu, ponieważ znajdują się tuż przy zjeździe z autostrady. Dogodna lokalizacja, trzy gwiazdki zapewniające komfort i wiele udogodnień dla klientów czyni to miejsce idealnym na każdą okazję! Więcej na stronie: http://www.hotelmax.com.pl/

Oferta: Sala konferencyjna -Hotel Max Luboń
Hotel Max
Kościuszki 79 62-030 Luboń
wielkopolskie
618 104 340