Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Oferta korepetycij z Pruszcza Gdańskiego

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Oferta korepetycij z Pruszcza Gdańskiego

Zobacz więcejPoszukując oferty korepetycji z języka polskiego, angielskiego oraz matematyki na terenie Pruszcza Gdańskiego zapraszam do zapoznania się z ofertą Edukacyjnego Zakątka. Ośrodek to nowoczesne i dobrze wyposażona placówka edukacyjna, w której pracują nauczyciele z dużym doświadczeniem i wiedzą. Edukacyjny Zakątek oferuje również bogaty wachlarz dodatkowych zajęć dla dzieci, w tym np: balet. W ofercie placówki istnieje również możliwość organizacji urodzin dla dzieci w jednej z dużych sal na terenie ośrodka.

Oferta: Zobacz więcej
Edukacyjny Zakątek Pracownia Twórczego Rozwoju
Wita Stwosza 9a 83-000 Pruszcz Gdański
pomorskie
507 434 414