Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Dobra muzyka, miła atmosfera

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Dobra muzyka, miła atmosfera

Pub Szyszka ChmieluOdwiedzając Pub Szyszka Chmielu masz okazję spędzić mile czas, posłuchać dobrej muzyki, poznać ciekawych ludzi i co ważne napić się dobrze przygotowanego i podanego piwa. Jeśli masz co świętować lub chcesz oderwać się od rzeczywistości serdecznie zapraszam do odwiedzenia Pubu Szyszka Chmielu. Pracują tam osoby doświadczone w branży, posiadające dużą wiedzę. Dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu podejściu do wymagań klientów pub zyskał w sobie uznanie i zadowolenie wielu osób.

Oferta: Pub Szyszka Chmielu
Pub Szyszka Chmielu
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 02-722 Warszawa
mazowieckie
535 119 992