Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Młodzi sportowcy

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Młodzi sportowcy

http://www.rafik.edu.pl/Akademia Ruchu Rafik oferuje młodym sportowcom rozwój z zakresu gry w piłkę nożną w Gdańsku. Szkółka piłkarska, która jest jedną z ich usług pozwala na rozwój jako młodego piłkarza nie tylko poprzez naukę panowania nad piłką i samej gry, ale również przez to co najważniejsze, czy przygotowanie kondycyjne do meczów. Oprócz tego Rafik proponuje Państwa pociechom naukę pływania w przyjaznej atmosferze, która gwarantuje, że dzieci nauczą się tej sztuki w relatywnie krótkim czasie. Więcej na stronie: http://www.rafik.edu.pl/rafik.html

Oferta: http://www.rafik.edu.pl/
Akademia Ruchu Rafik
Jagielońska 14 80-371 Gdańsk
pomorskie
515 440 600