Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Oferta dla każdego

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Oferta dla każdego

Organizacja eventów - AR Czekolada PoznańOrganizacja eventów to ich specjalność. Mimo, że Poznań stanowi siedzibę firmy, bez problemu dojadą do Państwa w jego okolicy. W swojej ofercie mają między innymi organizację przeróżnych autorskich imprez dla najmłodszych, które poprzez zabawę świetnie rozwijają wyobraźnie dzieci, eleganckie gale oraz jubileusze, otwarte oraz zamknięte imprezy firmowe. Ogromną popularnością cieszą się różnego rodzaju wydarzenia tematyczne, na których uczestnicy mają okazję na jedną noc wcielić się w ulubioną postać. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://arczekolada.pl/

Oferta: Organizacja eventów - AR Czekolada Poznań
AR Czekolada
Szkolna 1/214 61-832 Poznań
wielkopolskie
61 628 23 51