Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Piękne i nowoczesne miejsce

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Piękne i nowoczesne miejsce

Sala weselna LawendaSala weselna Lawenda mieszcząca się w Szczecinie to idealne miejsce na organizację najważniejszych imprez okolicznościowych. W każdym menu znajduje się wszystko co niezbędne, aby każde przyjęcie było udane. W ofercie nie znajdują się napoje alkoholowe. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą umieszczoną na stronie internetowej http://lawenda-szczecin.pl/. Znajdziesz tam szczegółowo opisane rodzaje menu.

Oferta: Sala weselna Lawenda
Centrum Weselno-Bankietowe Lawenda
9 Maja 17 70-200 Szczecin
zachodniopomorskie
513 164 294