Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Pub w Poznaniu

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Pub w Poznaniu

Zobacz tuPoszukują Państwo sprawdzonego pubu z tanim piwem w Poznaniu w pobliżu Starego Rynku? Zachęcam do zapoznania się z ofertą Pubu Deja Vu. Jest to lokal istniejący od początku 2000 roku. Swoją postawą na przestrzeni tych wielu lat wyrobił sobie wysoką ocenę i uznanie wśród wielu klientów. Również jego doświadczenie w tej branży jest bardzo duże. Prezentowany pub swoim klientom oferuje rozmaite zabawy, m.in. mają oni do swojej dyspozycji tzw. strefę kibica, gdzie mogą oglądać na żywo nie tylko mecze reprezentacji, ale również Ligi Mistrzów. Pozostałe informacje znajdą Państwo na witrynie www.

Oferta: Zobacz tu
Deja Vu
Woźna 21 61-776 Poznań
wielkopolskie
502 033 881