Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Egzotyczne okazy ptaków

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Egzotyczne okazy ptaków

LinkSprzedaż ptaków egzotycznych jest małą ale znaczącą gałęzią handlu tymi zwierzętami w Polsce. Serwis Ptasie Oferty postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom sprzedawców i dostarczyć miejsce, w którym handel ptakami będzie wyjątkowo łatwy i przyjemny. Strona umożliwia zamieszczanie oraz przeglądanie ogłoszeń sprzedaży ptaków egzotycznych takich jak kanarki, świergotki i nimfy. Prosty układ graficzny, łatwa nawigacja i estetyczne wykończenie sprawiają, że użytkowanie strony przynosi wiele radości a odnalezienie ciekawych ogłoszeń jest nieuniknione.

Oferta: Link
Ptasie Oferty
3 Holbeck Avenue BB10 1DP Burnley
07936930075