Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Niemal prawdziwe szable

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Niemal prawdziwe szable

Ale Prezent - repliki broniSzabla to broń, która w Polsce z powodzeniem wyparła miecz. W czasach, gdzie liczyła się coraz większa szybkość i mobilność, używanie średniowiecznych mieczy zdecydowanie ograniczały możliwości nowoczesnego wojska. Strategie wojskowe były wtedy oparte o jazdę konną, artylerię oraz lekkie i szybkie wojsko. Jednostki były powoli wyposażane w broń palną czarnoprochową tj. pistolet skałkowy. Był to początek przemian zachodzących w wojskowości. Na stronie internetowej aleprezent.com.pl znajdziesz wierne repliki broni z tamtych czasów.

Oferta: Ale Prezent - repliki broni
PHU Benefico
Jeziory Wielkie 2B 63-020 Zaniemyśl
wielkopolskie
661 925 625