Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Odpieniacz białek

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Odpieniacz białek

Aqua-TrendDozownik akwarystyczny to urządzenie niezbędne, aby utrzymać zawartość wszystkich mikroelementów w wodzie na optymalnym poziomie. Umieszczone w nim trzy kanały będą dostarczały wprowadzone roztwory o ściśle określonych porach i w ustalonych przez użytkownika ilościach. Jest to innowacyjny sprzęt, którego cykliczną pracę można zaprogramować przy pomocy czterech intuicyjnych przycisków oraz wyraźnego wyświetlacza. Co więcej, model Doser AT-1, oferowany przez sklep Aqua-Trend, nadaje się także do stosowania metody Ballinga.

Oferta: Aqua-Trend
AQUA-TREND Łukasz Pawłowski
Lokatorska 11/6 93-021 Łódź
łódzkie
794 977 777