Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Unikatowe prezenty

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Unikatowe prezenty

Sklep internetowy Design EkoPrezenty z Polski, które oferuje sklep Design Eko, przeznaczone są nie tylko dla obcokrajowców, ale również dla rodaków, których zachwyca tradycyjna ornamentyka. Symbolika polskich motywów jest niepowtarzalna na skalę światową, gdyż przedstawia obrzędy dawnej wsi, przekazywane z pokolenia na pokolenie, czy też elementy stroju ludowego. Rozety, hafty i wyszywanki to nieodłączna część naszej narodowej tożsamości, dlatego warto zaopatrzyć się w sklepie Design Eko w chociaż mały, etniczny dodatek.

Oferta: Sklep internetowy Design Eko
DesignEko
Powstańców 103/29 05-800 Pruszków
mazowieckie
799 955 977