Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Użyteczne prezenty

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Użyteczne prezenty

LinkW przypadku gdy szukasz bardzo ciekawego pomysłu na prezent dla maluszka z okazji chrzcin, to koniecznie sprawdź ofertę, którą możesz znaleźć na stronie internetowej swiat-misia.pl. Torty z pieluch, które dostępne są w sklepie są bardzo oryginalnym pomysłem, który jest w stanie zaskoczyć każdego. Każdy egzemplarz wykonywany jest niezwykle starannie z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu sprawisz nie tylko niezwykłą niespodziankę, lecz również będziesz w stanie pomóc świeżo upieczonym rodzicom.

Oferta: Link
Świat Misia
Kwiatowa 17/1 82-300 Elbląg
pomorskie
510 100 560