Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

zdrowa-sol.pl

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

zdrowa-sol.pl

Sole kąpieloweJedyna taka propozycja subtelnych produktów naturalnych jak sole do stóp, świeczniki solne czy sól himalajska do kupienia w sklepie online. Spraw oryginalny prezent najbliższej Ci osobie w formie ręcznie wyprodukowanej figurki solnej czy zachwycająco skomponowanego zestawu solnych mydełek. Sprzedawane w naszym sklepie sole do kąpieli z morza Czarnego przywracają jędrność skóry, a także zasuszają wysypkę oraz stymulują aktywność komórek. Dostarczamy i mydła jak również lampy solne wyprodukowane z prawdziwej różowej soli z Himalajów, które na pewno dodatnio zadziałają na samopoczucie i staną się wyjątkowym dodatkiem dekoracyjnym w pokoju gościnnym czy łazience.

Oferta: Sole kąpielowe