Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

ZEEA - świece sojowe

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

ZEEA - świece sojowe

Link do stronyW sklepie internetowym ZEEA mogą Państwo zamówić między innymi ekologiczne świece sojowe. Pracownia ta wykonuje je z poszanowaniem dla środowiska i bez zastosowania chemicznych dodatków, takich jak pestycydy czy herbicydy. Palą się zaskakująco długo, bo aż do 50 godzin. Gama dostępnych zapachów jest szeroka i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybrać, na przykład, świecę sojową o zapachu kremu dyniowego, kokosa z limonką, ciasta biszkoptowego, mięty, słodkiego cynamonu lub zielonego jabłka.

Oferta: Link do strony
ZEEA
Gwarecka 15/2 54-143 Wrocław
dolnośląskie
799 212 407