Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Maszyny i urządzenia budowlane

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Maszyny i urządzenia budowlane

Kompresory i sprężarki CompAirFirma HKL Polska oferuje szeroki wachlarz sprężarek i kompresorów marki CompAir. Są to niezawodne urządzenia, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji tego typu sprzętu gwarantuje odpowiednio wysoką jakość produktu. Marka CompAir działa obecnie jako członek grupy Gardner Denver, ale jej historia to ponad 200 lat działalności w branży. Tak doświadczona firma zapewnia Państwu urządzenia najlepsze w swojej klasie, maksymalnie ukierunkowane na wydajność, przy równoczesnym niskim zużyciu energii, co czyni sprężarki CompAir jednymi z najlepszych na rynku. Polecamy zapoznać się bliżej z ofertą i specyfikacjami poszczególnych modeli na stronie hkl.pl oraz podczas wizyty w oddziale firmy HKL.

Oferta: Kompresory i sprężarki CompAir
HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań
wielkopolskie
61 665 79 00