Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Dostepna dla każdego

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Dostepna dla każdego

Poradnia dietetyczna - Zdrowie na Tacy GdyniaZdrowie Na Tacy to działająca elastycznie, profesjonalna poradnia dietetyczna. Gdynia stanowi jej lokalizację, lecz mogą Państwo także zamówić wizytę domową na terenie całego Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Może ona mieć miejsce o wybranej porze dnia i w dowolny dzień tygodnia, od poniedziałku do niedzieli. Dietetyk przygotuje taki jadłospis, który pozwoli zrealizować wyznaczone cele jedynie przy pomocy zdrowej żywności, bez potrzeby zażywania dodatkowych suplementów. Poradnia Zdrowie Na Tacy wyróżnia się też niezwykle przystępnym cennikiem. Więcej szczegółów znaleźć można po kliknięciu w ten link.

Oferta: Poradnia dietetyczna - Zdrowie na Tacy Gdynia
Zdrowie Na Tacy
Żwirowa 1 81-010 Gdynia
pomorskie
604 587 929