Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Kurs manicure

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Kurs manicure

Corio PoznańNie od dziś wiadomo jak ważny jest estetyczny wygląd dłoni. Profesjonalny manicure wykonany w salonie kosmetycznym to nie tylko przyjemnie spędzone popołudnie, ale również konieczność dla każdej dbającej o swój wygląd Pani. CORIO to centrum szkoleniowe, które prowadzi kursy z zakresu manicure tradycyjnego, frezarkowego, hybrydowego, japońskiego oraz kompleksowej pielęgnacji dłoni. Oferta firmy skierowana jest do gabinetów kosmetycznych, którym zależy na podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników oraz dostarczaniu klientom najlepszych usług.

Oferta: Corio Poznań
Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o.
Bosa 15 60-125 Poznań
wielkopolskie
503 086 728