Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Oferta dla każdego

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Oferta dla każdego

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy - KURS-MEDKurs-Med to grupa ludzi, która codziennie mierzy się z różnymi, niejednokrotnie niebezpiecznymi sytuacjami zagrażającymi życiu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu przez wiele lat niesienia pomocy, teraz chcą się nim podzielić. Przeprowadzą oni dokładne i bardzo użyteczne szkolenie, które może pewnego dnia okazać się niezbędne. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to sposób na zdobycie potrzebnej wiedzy i informacji tak, by w przyszłości być w stanie uniknąć tragedii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź tutaj i odwiedź ich stronę: http://kursmed.pl/kwalifikowanapp.html

Oferta: Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy - KURS-MED
KURS-MED
Nadbrzeżna 65 33-300 Nowy Sącz
małopolskie
796 707 909