Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Ośrodek w Poznaniu

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Ośrodek w Poznaniu

Psychoterapia - Poznańska Pracownia PsychoterapiiJeżeli masz niskie poczucie własnej wartości albo masz trudność w nawiązaniu satysfakcjonujących relacji z innymi osobami zrób użytek z propozycji Pracowni Psychoterapii z Poznania, która trudni się psychoterapią. Zajęcia proponowane w zakładzie to między innymi psychoterapia grupowa, pracę pedagogiczną oraz diagnoza seksuologiczną. Pracownicy prowadzący zajęcia to fachowi psycholodzy z kilkuletnim praktycznym podejściem. Z radością namawiamy do do skorzystania z usług psychoterapeuty i wejścia na stronę pracownia-psychoterapii.pl.

Oferta: Psychoterapia - Poznańska Pracownia Psychoterapii
Poznańska Pracownia Psychoterapii
Sienkiewicza 8/4 60-817 Poznań
wielkopolskie
695 661 839