Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Profesjonalna i fachowa obsługa

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Profesjonalna i fachowa obsługa

Centrum Implantologii i Ortodoncji Dominik ChodyraCentrum Implantologii i Ortodoncji prowadzone przez Dominika Chodyrę posiada swoje gabinety w Zgorzelcu, Lubaniu, Jeleniej Górze oraz Bolesławcu. Oferta całego centrum dotyczy usługi ortodonty oraz prac związanych z implantami. Wszystkie wykonywane zabiegi są robione przez wykwalifikowanych i doświadczonych stomatologów, którzy służą również fachową wiedzą. Już wielu klientów zaufało i skorzystało z oferty Centrum Implantologii i Ortodoncji. Sprawdź ich ofertę na witrynie internetowej.

Oferta: Centrum Implantologii i Ortodoncji Dominik Chodyra
Chodyra Clinic - Centrum Implantologii i Ortodoncji
Rynek-Sukiennice 20 59-800 Lubań
dolnośląskie
756 444 488