Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Przywrócimy Ci sprawność!

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Przywrócimy Ci sprawność!

Strona internetowa RehafizRehabilitacja jest bardzo ważnym etapem powrotu do należytego funkcjonowania, które nie można zaniedbać po nawet niegroźnym urazie. Każdy niewyleczony uraz będzie w przyszłości skutkował nieprzyjemnościami. Mając o tym świadomość firma Rehafiz z Poznania zapewnia Państwu możliwość skorzystania z rehabilitacji, która pomoże w szybkim i sprawnym odzyskaniu całkowitej sprawności. Pracujący tam lekarze pomogą Państwu w zabiegach i przeprowadzą przez proces powrotu do zdrowia. Firma ta oferuje oprócz rehabilitacji, także szereg masaży leczniczych i fizykoterapii różnego rodzaju, a także kinezyterapii. Jest to firma, która zapewni Państwu kompleksową obsługę!

Oferta: Strona internetowa Rehafiz
Rehafiz Centrum Fizjoterapii
Kopanina 13 60-105 Poznań
wielkopolskie
61 894 73 94