Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Skuteczne szkolenia

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Skuteczne szkolenia

Kursy dla dentystów - Akademia DawsonaAkademia Dawsona od lat gromadzi w swoich progach wybitnych specjalistów od chorób zębów, którzy chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami oraz przydatnymi wskazówkami. Kursy dla dentystów to niepowtarzalna szansa podpatrzenia, jak najlepsi fachowcy z branży stomatologicznej radzą sobie z nietypowymi, zawiłymi przypadkami. Jeśli towarzyszy Państwu ambicja oraz chęć nieustannego rozwoju w zawodzie dentysty, warto odbyć jedno z proponowanych w Akademii szkoleń, by podnieść swoje kompetencje. Więcej na: http://akademiadawsona.pl/podstawowe-szkolenie-chirurgiczne/

Oferta: Kursy dla dentystów - Akademia Dawsona
Akademia Dawsona
Mogileńska 10A/2 61-052 Poznań
wielkopolskie
508 561 070