Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Stomatolog

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Stomatolog

Q-Dent PoznańJeśli borykasz się z dolegliwościami zębów lub dziąseł, warto udać się do gabinetu Q-Dent. Prowadzi go stomatolog znany i ceniony w Poznaniu wraz z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Każdy pacjent spotka się tak z indywidualnym podejściem, a usługi zostaną dostosowane do jego zapotrzebowań oraz możliwości finansowych. Można się tam poddać między innymi zabiegom z zakresu endodoncji, profilaktyki czy ortodoncji. Ponadto, w ofercie mieści się również nowoczesne i trwałe wybielanie zębów. O stomatologii rodzinnej w tym miejscu dowiedzieć się można na stronie: http://qualitydent.pl/stomatologia-rodzinna/

Oferta: Q-Dent Poznań
Q-Dent
Starołęcka 42 61-360 Poznań
wielkopolskie
730 955 230