Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Studio urody

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Studio urody

Zabiegi na twarz - Lavender KrakówTwarz to nasza wizytówka, dbamy o nią każdego dnia dlatego też wszelkie zabiegi na twarzy powinny być przeprowadzane przez profesjonalną kosmetyczkę. Salon urody Lavender z Krakowa to odpowiednio wykwalifikowana kadra. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę zabiegów, w tym między innymi mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, mezoterapię. Ponadto w zabiegach używane są fale radiowe, kwas migdałowy czy glikolowy. Zapraszamy do zapoznania z całą ofert zabiegów na twarz prezentowanych przez salon urody Lavender.

Oferta: Zabiegi na twarz - Lavender Kraków
Studio urody Lavender
Wysłouchów 34 30-611 Kraków
małopolskie
609 290 390