Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Wykwalifikowana kadra stomatologów

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Wykwalifikowana kadra stomatologów

ZobaczGabinet Stomatologii Rodzinnej, zlokalizowany na Targówku w Warszawie, to gwarancja najwyższej jakości opieki dentystycznej. Pracują tam prawdziwi pasjonaci tego zawodu, którzy specjalizują się w różnorodnych dziedzinach stomatologii. Można u nich zarówno pozbyć się próchnicy, jak i poddać się wybielaniu nakładkowemu czy też nawet skomplikowanemu zabiegowi chirurgicznemu. Zawsze podchodzą oni do swoich pacjentów z uśmiechem i starają się do minimum zredukować stres, jaki często pojawia się w związku z wizytą w gabinecie stomatologicznym.

Oferta: Zobacz
Stomatologia Rodzinna
Ludwika Kondratowicza 18/408 03-285 Warszawa
mazowieckie
22 301 02 62