Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Coach od odchudzania

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Coach od odchudzania

kreacjaciala.plDla wielu ludzi rozwój osobisty jest jednym z głównych aspektów życia. Wybór odpowiedniego trenera z pewnością ma ogromny wpływ na efekty i Twoje podejście do zmiany w Twoim życiu. Kreacja Ciała to doskonała okazja by skorzystać z fachowej porady coach'a. Ich placówka mieści się w Poznaniu, gdzie skorzystać mogą Państwo z masażu rehabilitacyjnego oraz relaksującego, a także z porady dietetyka, który zadba o Twój wygląd ustanawiając harmonię między ciałem i umysłem. Specjalnie dobrane programy pozwolą wam zmienić swoje życie w niemal każdym aspekcie. Uwierz w siebie i wypłyń!

Oferta: kreacjaciala.pl
Kreacja Ciała
Grodziska 14 60-363 Poznań
wielkopolskie
781 003 555