Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

iSecure

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

iSecure

Więcej tuFirma, którą pragnę Państwu dzisiaj przedstawić działa w branży odpowiedzialnej za bezpieczeństwo danych osobowych. Jej nazwa to iSecure. Firma posiada swoją siedzibę w Warszawie. Jako jedna z najlepiej rozwijających się firm w tym sektorze, współpracują nie tylko z firmami polskimi, ale również zagranicznymi. Ich oferta dotyczy przeprowadzania szkoleń i audytów z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych oraz administracji systemami bezpieczeństwa, które wymagają osoby pewnej, doświadczonej, posiadającej wiedzy oraz rzetelnej w swoich obowiązkach. Firma jest też swojego rodzaju połączeniem między klientem a rejestratorem zasobów w GIODO.

Oferta: Więcej tu
iSecure Sp. z o.o.
Żurawia 43 00-680 Warszawa
mazowieckie
223 796 395