Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Katowicki serwis rakiet

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Katowicki serwis rakiet

Olsza Tennis TeamOtwarty przez całą dobę serwis rakiet, to jedyna taka inicjatywa w okolicy Katowic. Dla Państwa wygody osobiście przyjedziemy po rakiety, aby je naciągnąć. Zanim jednak się zabierzemy za naciąganie, każdą rakietę sprawdzamy pod kontem stanu technicznego. Samo naciąganie odbywa się na maszynie PROS’PRO. Przewidywany czas naciągania wynosi mniej więcej 40 minut. W serwisie postaramy się jak najkorzystniej dobrać do Państwa potrzeb wszelki sprzęt do gry. Chętnie podzielimy się z naszą wiedzą oraz doświadczeniem.

Oferta: Olsza Tennis Team
Olsza Tennis Team
Jesienna 10/1 40-318 Katowice
śląskie
512 702 692