Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Lukanet - naprawa laptopów

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Lukanet - naprawa laptopów

Serwis komputerowy - NiepołomiceWarto jest posiadać sprzęt, który jest sprawny oraz działa w stu procentach. Jednakże ze względu na różnorodne usterki, niejednokrotnie okazuje się, że konieczna jest naprawa. W Niepołomicach mieści się profesjonalny sklep komputerowy, w którym pracują tylko najbardziej wykwalifikowani fachowcy. W zakres ich usług wchodzi nie tylko sprzedaż, ale również serwis różnorodnych sprzętów. Zajmą się zarówno komputerami, jak i telewizorami, wzmacniaczami, płytami grzewczymi i wieloma innymi urządzeniami.

Oferta: Serwis komputerowy - Niepołomice
Lukanet
Plac Kazimierza Wielkiego 4 32-005 Niepołomice
małopolskie
507 054 839