Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Oferta skupu złomu

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Oferta skupu złomu

TutajPoszukując najlepszej oferty skupu złomu, zachęcam Państwa do kontaktu z firmą Scrap SSW z Nowego Tomyśla. Firma działa w szczególności na obszarze Wielkopolskiego i oferuje swoim klientom najwyższe ceny skupu złomu. Prowadzi ona również skup metali nieżelaznych, kolorowych i surowców wtórnych. Jako że współpracuje z największymi i najlepszymi firmami zagranicznymi może oferować także sprzedaż złomu w dowolnej ilości i postaci. Firma posiada również własny specjalistyczny transport, co czyni ją samowystarczalną i niezależną od innych.

Oferta: Tutaj
SCRAP
Zachodnia 10 64-300 Nowy Tomyś
wielkopolskie
536 859 982