Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Poznaj wszystkie kroki wtajemniczenia

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Poznaj wszystkie kroki wtajemniczenia

Kursy reiki z Małgorzatą TrzaskomąKurs Reiki oferowany przez wróżkę Małgorzatę Trzaskomę to kompleksowa wiedza z tego zakresu. Dzieli się na cztery podstawowe stopnie kursów – cztery stopnie wtajemniczenia. Pierwszy to inicjacja wzbogacona o informacje na temat Reiki. Jest to pierwszy krok na drodze do dogłębnego poznania tej sztuki samouzdrawiania. Drugi stopień obejmuje już głębszą wiedzę otrzymają poprzez pracę mentalną. Jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś odwiedzić stronę internetową, by dowiedzieć się znacznie więcej.

Oferta: Kursy reiki z Małgorzatą Trzaskomą
Wróżka Małgorzata Trzaskoma
Szymona Askenazego 2 03-580 Warszawa
mazowieckie
515 094 363