Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Profesjonalna i rzetelna oferta usług

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Profesjonalna i rzetelna oferta usług

ERGATEXFirma Ergatex działająca na terenie Katowic i Sosnowca oferuje bogaty wachlarz usług remontowych. Przeprowadzamy remonty mieszkań w tym wykonujemy wykończenia wnętrz oraz podwieszane sufity. Posiadamy profesjonalny sprzęt, doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki temu swoją pracę wykonujemy rzetelnie oraz fachowo. Dla nas liczy się zadowolenie klienta z naszej pracy i efektu końcowego naszej pracy. Zapraszamy

Oferta: ERGATEX
Firma remontowa ERGATEX
Barlickiego 9a/8 40-820 Katowice
śląskie
668 858 333